PANEVĖŽIO „VILTIES“ PROGIMNAZIJOS INFRASTRUKTŪROS MODERNIZAVIMAS

Finansavimo šaltinis

Savivaldybės biudžetas Valstybės biudžetas

Sportas

Vykdomi

Sportas

Sportas

Projekto tikslas – modernizuoti  Panevėžio „Vilties“ progimnazijos infrastruktūrą, rekonstruojant Panevėžio „Vilties“ progimnazijos stadioną, sudarant saugią ir patrauklią aplinką sportuoti, kuri atitiktų šiuolaikinius reikalavimus.

Projekto nauda – bus rekonstruotas Panevėžio „Vilties“ progimnazijos stadionas ir įrengtos naujos sporto aikštelės: universali sporto aikštelė pritaikyta krepšiniui, tinkliniui, tenisui, kvadratui ir kita –  universali sumažintų matmenų sporto aikštelė skirta badmintonui, tinkliniui, tenisui, kvadratui, mini golfui. Taip pat – atnaujinti takai, įrengtos tribūnos, įrengtas apšvietimas, įrengta mažoji architektūra.

Bendra projekto vertė – 3.193.000 Eur.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2022–2024 m.

 

PROJEKTO EIGA

Šiuo metu vyksta Rangos darbų viešojo pirkimo procedūros.

2022-12-16 Gautas statybą leidžiantis dokumentas.

2022-11-17 Gautas projekto ekspertizės aktas.

2022-07-05 Pasirašyta sutartis dėl projekto ekspertizės su UAB „Projektų ekspertizė“.

2022-05-30 Baigtos projekto projektinių pasiūlymų viešinimo procedūros.

2022-02-07 Pasirašyta sutartis su UAB „Plentprojektas“ dėl „Panevėžio „Vilties“ progimnazijos stadiono rekonstravimas ir kitų sporto aikštelių nauja statyba Ramygalos g. 16, Panevėžyje“ techninio darbo projekto parengimo.

 

Projekto vadovas Tomas Tamošiūnas Tel. (8 45) 50 4471 

El.p. tomas.tamosiunas@panevezys.lt

Iki projekto baigimo liko 358 dienos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.