PANEVĖŽIO AUTOBUSŲ STOTIS SU POŽEMINE AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELE

Finansavimo šaltinis

Savivaldybės biudžetas

Transportas

Vykdomi

Transportas

Transportas

Projekto tikslas – prisidėti prie geresnio keleivių, vykstančių vietinio, tolimojo ir tarptautinio susisiekimo maršrutais, aptarnavimo.

Stoties pastatas turės keleivių įlaipinimo peroną-stoginę. Numatyta įrengti 11 autobusų keleivių įlaipinimo vietų, 3 iš jų numatytos didesnės, tolimojo susisiekimo autobusams. Autobusai sklype judės ratu: įvažiavimas pietrytinėje, o  išvažiavimas – pietvakarinėje sklypo dalyje. Autobusų stoties pastatas bus padalintas į dvi dalis: atviroje zonoje –  laukimo salės, kavinės, sanitariniai mazgai, uždaroje zonoje – keleivių aptarnavimo patalpos:  bagažo saugyklos, bilietų kasos, vairuotojų poilsio patalpos, stoties administracijos kabinetai ir dispečerinė.

Projekto nauda –  bus įrengta moderni laukimo salė su garsine ir vizualiąja informacija, bilietų pirkimas / pardavimas  bus organizuojamas 2 būdais: elektroniniu ir paprastuoju, įsigyjant popierinius bilietus, numatytos bagažo saugojimo paslaugos. Po stoties pastatu bei peronu bus įrengta 87 stovėjimo vietų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, iš kurių 4 vietos pritaikytos žmonėms su negalia, o 17 vietų elektromobiliams su įkrovimo stotelėmis.

Bendra projekto vertė – 8.154.234 Eur.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2022-2023 m.

 

PROJEKTO EIGA

Šiuo metu vykdomi požeminės dalies vidinių sienų įrengimo darbai ir atliekami parengiamieji darbai požeminės dalies išorinių sienų įrengimui.

2023-01-09 Baigti požeminės pastato dalies „špuntinės“ sienos gręžtinių polių įrengimo darbai.

2023-01-04  Pradėti vykdyti lauko lietaus kanalizacijos tinklų įrengimo darbai.

2022-11-21 Pradėti statybos-montavimo darbai.

2022-10-26 Pradėti paruošiamieji darbai statybos teritorijoje.

2022-08-31 Sudaryta rangos sutartis su UAB „Kriautė“.

2021-03-30 Išduotas leidimas statybai.

 

Projekto vadovas Alvydas Kerbelis, tel. Nr. (8 45) 504 453

El. paštas alvydas.kerbelis@panevezys.lt

Iki projekto baigimo liko 326 dienos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.