Robotikos varžybų centro „RoboLabas“ įkūrimas

Švietimas

Vykdomi

Švietimas

Švietimas

„Minties“ gimnazijoje steigiamo robotikos varžybų centro „RoboLabas“ tikslas – suteikti vaikams galimybių susipažinti su naujausiomis technologijomis, ugdyti kūrybiškumą, kritinį mąstymą, komandinio darbo įgūdžius ir kitas būtinas kompetencijas.
Kuriant centrą modernizuotos „Minties“ gimnazijos I aukšto patalpos (648,39 kv. m), įsigyta reikalingos įrangos.

„RoboLabas“ – daugiau negu patraukli mokymosi erdvė vaikams. Modernus centras padės į mieste organizuojamas varžybas reguliariai pritraukti pažengusių robotų kūrėjų komandų iš Lietuvos, Latvijos ir kitų valstybių.

„RoboLabas“ oficialiai atidarytas vasario 27 d. Darbą pradėjo specialistai. Remdamiesi gerąja kitų Lietuvos miestų ir užsienio valstybių patirtimi, jie rengs metodinę mokymo medžiagą. Kolektyvą papildžius būrelių vadovams, mokymo procesas visu greičiu prasidės rugsėjį.

Užsiėmimus galės lankyti 6-18 metų vaikai ir moksleiviai – tikimasi, kad pavyks jų pritraukti ne tik iš Panevėžio miesto, bet ir viso regiono.

Bendras projekto biudžetas – 469 000 Eur.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2018-06-11–2019-08-31.

 

Projekto vadovas Vytautas Kalinauskas, tel. (8 45) 501 328
El. paštas vytautas.kalinauskas@panevezys.lt

Finansavimo šaltinis

Savivaldybės biudžetas
Projektas užbaigtas

Kniaudiškių gatvė 40, Panevėžys, Lietuva

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.