Projektas „Įtrauki ES“

Finansavimo šaltinis

ES Fondas

Tarptautiniai projektai

Vykdomi

Tarptautiniai projektai

Tarptautiniai projektai

Panevėžio miesto savivaldybė pagal Europos Sąjungos Piliečių, lygybės, teisių ir vertybių programą (angl. Citizens, Equality, Rights and Values Programme) įgyvendina projektą „Įtrauki ES“ (angl. „Include EU: Citizenship Rights for a Resilient Europe“) partnerio teisėmis.

Pagrindinė projekto idėja – paskatinti Europos Sąjungos (toliau – ES) šalių piliečių aktyvumą ir pilietiškumą, plėtoti demokratiją ES šalyse, pažinti ES vertybes ir principus, suartinančius ES šalis, parodyti bendradarbiavimo svarbą.

Projekto vedantysis partneris – Quart de Poblet miesto savivaldybė (Ispanija).

Projekto partneriai:

  • Amarante miesto savivaldybė (Portugalija),
  • Panevėžio miesto savivaldybė,
  • Associazione 2050 (Italija)
  • Diosd miesto savivaldybė Vengrija)
  • Heleninis kultūrinės diplomatijos institutas ir Roterdamo savivaldybė (Nyderlandai),
  • Trikala miesto savivaldybė (Graikija),
  • SPORTSROOM organizacija (Bulgarija)

Projekto metu tarptautiniuose renginiuose vyks daugiakultūrės diskusijos apie Europos Sąjungą ir jos vertybes, vyks gerosios patirties pristatymai, bus aptariamos aktualios temos apie euroskepticizmo augimą ir jo keliamą pavojų bendriems Europiniams projektams, vieningos Europos svarbą kovojant su radikalizmu, suvienytos Europos poveikį kasdieniam gyvenimui, dalyvavimo Europos politikoje svarbą lokaliai ir Europos požiūriu.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: 2022 m. gegužės 1 d. –  2024 m. balandžio 30 d.

Projektas finansuojamas 100 proc. iš ES Piliečių, lygybės, teisių ir vertybių programos. Panevėžio miesto savivaldybei kaip projekto partneriui skiriama 17 900,00 Eur projekto veikloms vykdyti.

 

PROJEKTO EIGA

Šiuo metu rengiamasi vasario mėn. vyksiančiam susitikimui Vengrijoje, Diosd mieste.

2022 11 20-23 d. vyko trečiasis projekto partnerių susitikimas Trikaloje (Graikija), apie renginį skaitykite ČIA.

2022 09 25-27 d. vyko antrasis projekto partnerių susitikimas Sofijoje (Bulgarija), apie renginį skaitykite ČIA.

2022 07 13-15 d. vyko pirmasis projekto partnerių susitikimas Portogruaro ir San Stino di Livenza miestuose (Italija), apie renginį skaitykite ČIA.

2022-04-29 Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. A-431 sudaryta Projekto įgyvendinimo komanda.

2022-02-17 Panevėžio miesto savivaldybės taryba sprendimu Nr. 1–44 pritarė dalyvavimui Projekte „Įtrauki ES“ partnerio teisėmis ir jo įgyvendinimui.

2021-09-14 Panevėžio miesto savivaldybės Investicijų projektų atrankos grupės posėdžio rašytinės procedūros tvarka buvo pritarta Panevėžio miesto savivaldybės dalyvavimui projekte „Įtrauki ES“ partnerio teisėmis pagal ES piliečių, lygybės, teisių ir vertybių programą.

 

Projekto vadovė Vilma Kučytė, tel. (8 45) 501 294

El. paštas vilma.kucyte@panevezys.lt

 

Projekto vadovo pavaduotoja Toma Karosienė, tel. (8 45) 504 484

El. paštas gintare.kliucininkiene@panevezys.lt

 

Iki projekto baigimo liko 447 dienos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.