PANEVĖŽIO VYTAUTO ŽEMKALNIO GIMNAZIJOS STADIONO REKONSTRUKCIJA

Finansavimo šaltinis

Savivaldybės biudžetas Valstybės biudžetas

Sportas

Vykdomi

Sportas

Sportas

Projekto tikslas – ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę.  Fizinis ugdymas padeda mokiniams ne tik palaikyti fizinę formą ir sveikatą, bet ir lavina įgūdžius, padeda suprasti, kuo fizinis aktyvumas naudingas, o tai turi ilgalaikę naudą. Sėkmingas projekto įgyvendinimas leis organizuoti aukšto lygio kūno kultūros ir sporto renginius, tarptautiniu mastu gerins miesto ir visos šalies įvaizdį.

 

Projekto metu modernizuojamas Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos stadione lengvosios atletikos sektorius,  įrengiami trys bėgimo takeliai trumpų distancijų bėgimui bei du bėgimo takai ilgoms distancijoms. Prie starto linijos bus įrengti suoliukai. Visi bėgimo takeliai bus padengti dvisluoksne sportinės dangos sistema. Rekonstruojamo aikštyno vidinėje stadiono dalyje bus įrengti šuolių į aukštį, tolį ir trišuolių sektoriai. Aikštės viduryje bus universali rankinio, mini futbolo, teniso, tinklinio aikštelė. Stadionas bus aptvertas nauja plastifikuoto tinklo tvora. Aikštyne taip pat bus įrengta nauja krepšinio aikštelė.

Šiaurinėje vidinėje aikštelės dalyje bus rutulio stūmimo sektorius su stacionariu rutulio stūmimo žiedu ir rutulio nukritimo zona. Šalia rutulio stūmimo sektoriaus bus įrengti 5 treniruokliai. Visa vidinės aikštes dalis, įrengus naują asfaltbetonio dangos pagrindą, bus užklota dvisluoksne sportinės dangos sistema. Likusioje aikštyno dalyje bus klojamos trinkelės ir liejama nauja bei atstatoma asfaltbetonio danga. Taip pat bus įrengti nauji dviračių stovai ir šiukšlių dėžės bei mobilūs žaidėjų suolai.

Lietaus vandeniui surinkti nuo stadiono bėgimo takų bus įrengtas vandens surinkimo tinklas. Sporto aikštyno teritorijai stebėti bus įrengta nauja vaizdo stebėjimo sistema ir apšvietimas.

 

Projekto tikslinė grupė: Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos mokiniai.

Bendra projekto vertė 558 991,78 Eur.

Projekto įgyvendinimo trukmė – 16 mėn.

 

PROJEKTO EIGA

 

Atlikus visas procedūras atnaujintas stadionas bus perduotas Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijai.  Planuojama stadiono eksploatacijos pradžia 2022-09-30.

2022-07-27 Didžioji dalis stadiono rekonstrukcijos darbų, jau atlikta. Liko nebaigti suoliukų, treniruoklių, šuolių stovų į aukštį, tvoros dalies montavimo, bei kiti smulkūs darbai. Užbaigus darbus bus parengtos kadastro bylos ir užpildyta deklaracija apie statybos užbaigimą ir su visais reikiamais dokumentais bus keliama į IS „Infostatyba“, kurią patvirtinus ekspertizės rangovui, Stadiono rekonstrukcija bus įregistruota VĮ Registrų centre.

2021-11-30 Parengtas Sporto paskirties inžinerinio statinio (sporto aikštyno) rekonstravimo ir nuotekų šalinimo tinklų (nuotekų rinktuvai) rekonstravimo darbo projektas.

2021-08-23 Pasirašyta rekonstravimo darbo projekto parengimo ir rangos darbų projektavimo paslaugų sutartis su konkursą laimėjusia UAB „Rolana“.

2021-06-15 Pasiūlymų projektavimo ir rangos darbams pateikimas.

2021-05-20 Paskelbtas projektavimo ir rangos darbų viešųjų pirkimų konkursas.

2021-05-04 Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymu Nr. V-606 projektui „Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos, stadionui,“ skirtas 232 000 Eur finansavimas.

2021-04-01 Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2022 m. balandžio 1 d. įsakymu Nr. AF-76 „Dėl Savivaldybės administracijos direktoriaus 2022 m. vasario 22 d. įsakymu Nr. AF-31  „Dėl Savivaldybės administracijos 2022 metų veiklos plano patvirtinimo“ pakeitimo“ skirtas finansavimas.

 

 

Už rangos darbus atsakingas darbuotojas – Nerijus Budreika, tel. (8 45) 504 451

Iki projekto baigimo liko 115 dienos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.