Gerinama gatvių kokybė

Gatvių infrastruktūra

Vykdomi

Gatvių infrastruktūra

Gatvių infrastruktūra

Panevėžyje gerinama gatvių infrastruktūra – atliekamas kapitalinis remontas, rekonstrukcija, modernizavimas pažangia „Remix Plus“ technologija (karštojo regeneravimo būdu).

Didžiausi kelerių pastarųjų metų darbai

Sutvarkyta J. Tilvyčio gatvė iki žiedinės sankryžos (nutiesta nauja danga, įrengtas pėsčiųjų ir dviračių takas, naujas apšvietimas), tam panaudota 1,625 mln. Eur miesto ir valstybės lėšų.
Suremontuotos Stetiškių ir A. Mackevičiaus (nuo Nr. 57A iki 59) gatvės: atsirado nauja asfalto danga, pėsčiųjų ir dviračių takas, apšvietimas. Panaudota 776 704 Eur iš miesto ir valstybės biudžeto.
2019 m. atnaujintos Statybininkų, Pušaloto (nuo žiedinės sankryžos), Molainių g. (nuo Projektuotojų g. iki pabaigos). Tam išleista daugiau kaip 2 mln. Eur miesto ir valstybės lėšų. Pradėta Šiaurinės g. statyba, Bruknynės, Liublino g. asfaltavimas.

Įgyvendinamas J. Janonio g. sujungimo su tarptautine magistrale „Via Baltica“ projektas.  Taip bus patenkinami Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) įsikūrusių įmonių ir būsimų investuotojų lūkesčiai – jie galės transporto srautus nukreipti tiesiai į   „Via Baltica“, mažindami eismo intensyvumą J. Janonio, Pramonės, Klaipėdos g. Tikimasi, kad tai didins LEZ patrauklumą, sudarys palankias sąlygas kurti naujų darbo vietų, pritraukti investicijų.

„Remix“ technologija 2017-2019 m. pagerinta 35 km – daugiau kaip 30 – gatvių ar jų atkarpų. Tai Velžio kel., Tinklų, Venslaviškio, J. Biliūno, Smėlynės, Elektronikos, J. Tilvyčio, Molainių, Nemuno, Rožių, Pievų, Pušaloto, Klaipėdos, Vilniaus, J. Basanavičiaus, Staniūnų, Aukštaičių, Kniaudiškių, Žvaigždžių, Ramygalos g., Liepų ir Taikos al., Tulpių, J. Urbšio, Respublikos, Pramonės, Stoties g. ir jų dalys.  Rangovė AB „Kauno tiltai“ darbams suteikė 5 metų garantiją.

Finansavimo šaltinis

Savivaldybės biudžetas Valstybės biudžetas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.