Bus atnaujintas Panevėžio gatvių apšvietimas

Finansavimo šaltinis

ES Fondas Savivaldybės biudžetas

Apšvietimas

Vykdomi

Apšvietimas

Apšvietimas

Projekto tikslas – užtikrinti kokybišką, efektyvų ir modernų visų gatvių apšvietimą. Todėl bus atnaujinami pasenę įrenginiai, užtikrinant atitikimą apšvietimo, eismo saugumo, aplinkosaugos ir kt. reikalavimams, didinant energijos vartojimo efektyvumą.

Projektas bus įgyvendinamas viešojo ir privataus sektorių partnerystės (VPSP) būdu.

Verslui perduodamos vykdyti veiklos: apšvietimo sistemos inventorizacija; energijos taupymo priemonių projektavimas ir įdiegimas; apšvietimo sistemos eksploatavimas ir stebėsena (taip pat ir  papildomose zonose, kur apšvietimas bus atnaujintas naudojant kitus finansavimo šaltinius), energijos taupymo garantija.

Sutartis su privačiu investuotoju bus sudaroma 15 metų. Pasirašius sutartį, gatvių apšvietimas bus atnaujintas per 2 metus.

Techninę pagalbą Panevėžio miesto savivaldybei rengiant VPSP projektą suteikė bendrovių „KPMG Baltics“, „Glimstedt“ ir „Ekotermija“ konsorciumas, kurį fondo ELENA lėšomis pasamdė Europos rekonstrukcijos ir plėtros bankas.

 

PROJEKTO EIGA

 

Vyksta derybos su galimu investuotoju.

2018-09-28 Paskelbta privataus subjekto atranka teikti gatvių apšvietimo sistemos modernizavimo ir eksploatavimo paslaugas.

2018-09-25 Centrinė projektų valdymo agentūra pateikė teigiamą nuomonę dėl atrankos dokumentų.

2018-05-31 Savivaldybės taryba pritarė, kad viešojo ir privataus sektorių partnerystės principu būtų modernizuojama gatvių apšvietimo sistema.

2018-04-24 Centrinė projektų valdymo agentūra pateikė teigiamą išvadą dėl projekto ir partnerystės socialinės ekonominės naudos.

2018-02-15 Parengtas projektas.

2017-03-22 Viešoji konsultacija su verslo atstovais dėl Panevėžio miesto gatvių apšvietimo sistemos modernizavimo projekto.

 

 

 

Projekto vadovas Arvydas Šatas, tel. (8 45) 501 313, 8 698 51 040

El. paštas arvydas.satas@panevezys.lt

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.